Gry podobne do Agar.io – Top 5 najlepszych pozycji

Kornel Grotkowski
Interesują cię gry podobne do Agar.io? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj rywali kultowego tytułu znanej na całym świecie gry. Wybraliśmy pięć najciekawszych pozycji.
gry podobne do agario

Gry podobne do Agar.io wyrastają jak grzyby po deszczu próbując się wybić na popularności prekursora. Nie każda pozycja jest godna uwagi, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie najlepszych pozycji na rynku.

Slither Birds

Na pierwszym miejscu naszego zestawienia pojawia się Slither Birds. Kluczową zasadą jest zjadanie swoją postacią, innych graczy, dzięki czemu twoja postać rośnie i otrzymuje dodatkowe umiejętności. Oprawa graficzna Slither Birds trzyma wysoki poziom, a tłem dla gry są pełzające ptaki.

Bubble.am 

Gra wygląda jak kopia Agar.io i tak naprawdę w dużej mierze nią jest. Brakuje tu jednak zestawu skórek do zdobycia i rozwiniętego systemu zbierania doświadczenia. Bubble.am ma polską wersję językową, a duża ilość serwerów do wyboru zapewnia płynną rozrywkę.

Slither.io

Slither.io przypomina nieco legendarnego Snake’a znanego z modeli telefonów firmy Nokia. Celem gry jest zbieranie kulek, powodujących, ze twój wąż rośnie i jest w stanie zjadać też mniejszych graczy. Slither.io oferuje graczom bezpłatną personalizację postaci.

Wings.io

Wings.io to kolejna gra podobna do Agar.io, ale tym razem wcielasz się w pilota samolotu. Twoim zadaniem będzie zbieranie świecących punktów na mapie oraz zdobywanie spadających z nieba ulepszeń i broni. Twoim głównym zadaniem jednak będzie przeżycie jak najdłużej i zjadanie samolotów innych graczy. 

Diep.io

Diep.io zajmuje ostatnie miejsce w naszym rankingu, ponieważ niczym nie zaskakuje. Grasz fgurami geometrycznymi, które aby urosnąć, muszą pochłaniać mniejsze figury sterowane przez AI. Oczywiście jak w przypadku innych gier podobnych do Agar.io i w tym przypadku możesz zjadać pozostałych graczy.

Gier podobnych do Agar.io jest naprawdę dużo, ale mało która dorównuje swojemu pierwowzorowi. Tylko oryginał może poszczycić się imponującą ilością skórek do wyboru, zaawansowanym systemem zdobywania doświadczenia oraz grywalnością. Ponad milion pobrań ze sklepu Google świadczy samo za siebie. Co więcej Agar.io jest grą darmową z możliwością zakupu w aplikacji dodatkowych skórek, które nie wpływają bezpośrednio na rozgrywkę. Jeśli nie spodobała ci się pierwsza wersja gry, zagraj w jedną z naszych propozycji.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły