Statuetki na zamówienie dla najlepszych e-sportowców

Kornel Grotkowski
e sport nagrody dla najlepszych

W ostatnich latach wiele procesów przeniosło się ze sfery realnej do sfery internetowej. Coraz częściej robimy zakupy w sieci, załatwiamy przez internet sprawy urzędowe czy nawet uprawiamy konkretną dyscyplinę sportową. Coraz większą popularność zyskuje właśnie e-sport, z zakresu którego organizowane są nawet zawody. Warto zadbać o to, by laureaci pierwszych miejsc otrzymali najwyższej jakości nagrody, jakimi są statuetki odlewane na zamówienie.

Czym charakteryzuje się e-sport?

Wydawałoby się, że sport może dotyczyć wyłącznie sfery realnej naszego życia. Trudno bowiem ćwiczyć przed ekranem komputera. Niemniej jednak w ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywa e-sport, który nie ma wiele wspólnego z tradycyjną aktywnością fizyczną, lecz bazuje na grach. Oznacza to, że gracze rozwijają się w konkretnej dyscyplinie, lecz robią to za pomocą gier komputerowych czy na konsolę. Początkowo myślano, że jest to tylko chwilowa pasja nastolatków, dziś jednak wiadomo, że nawet w tej dziedzinie wiele osób odnosi liczne sukcesy. Coraz częściej organizowane są nawet zawody dla e-graczy, podczas których wyłania się najlepszych. Zawody te nieco przypominają tradycyjny sport – obecne są na nich rywalizacja, a także zapał i pasja graczy. Organizatorzy konkursów powinni natomiast zadbać o najwyższej jakości nagrody, jakimi są statuetki sportowe na zamówienie. Ich wręczanie jest wyrazem szacunku dla graczy, a jednocześnie znacząco podnosi rangę samej jednostki organizującej zawody.

Dlaczego właśnie statuetki odlewane?

Statuetki na zamówienie klient może zaprojektować we własnym zakresie. Najczęściej bierze się tutaj pod uwagę charakter zawodów, a więc i zainteresowania laureatów. Dodatkowo statuetka może zawierać małą tabliczkę, na której zostaną umieszczone najważniejsze informacje, dotyczące na przykład:

  • organizatora,
  • daty i miejsca zawodów,
  • zajętego przez laureata miejsca,
  • krótkich życzeń czy dedykacji.

Statuetki odlewane charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, co sprawia, że jest to niezwykle trwała pamiątka. Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć ją wilgotną ściereczką, aby pięknie prezentowała się w witrynie w salonie przez długie lata. Statuetki przygotowywane są przez prawdziwych profesjonalistów, którzy kultywują ponad 400-letnią tradycję polskiej sztuki odlewniczej. Jednocześnie dbają o każdy detal, dzięki czemu nagroda zawsze prezentuje się perfekcyjnie. Statuetka odlewana będzie doskonałą alternatywą dla nagród pochodzących z produkcji masowej, które nie zawierają elementu personalizacji. Dobrze sprawdza się jako upominek na każdego rodzaju zawodach, w tym również z zakresu e-sportu.

E-sport, realna nagroda

E-sport zdobywa w społeczeństwie coraz większą popularność – interesują się nim nie tylko ludzie młodzi, lecz również w starszym wieku. Błędem jest jednak myśleć, że udział w zawodach nie wymaga większych przygotowań. Profesjonaliści mówią nawet o tysiącach godzin, jakie należy poświęcić, zdobywając nowe umiejętności. Nie chodzi tutaj o zwykłą grę – sztuką jest przede wszystkim zadbać o technikę. Dlatego też organizatorzy zawodów z zakresu e-sportu powinni docenić uczestników, zwłaszcza tych, którzy zdobywają wysokie miejsca. Ich trud, ciężka praca i duża ambicja zasługują na najwyższej jakości nagrodę. Zamiast tradycyjnych upominków, warto zdecydować się na odlewane statuetki na zamówienie, które nie tylko cieszą się uznaniem graczy, lecz również podnoszą prestiż organizatora. Za pomocą niepozornych figurek można więc osiągnąć aż dwie korzyści jednocześnie. 

Artykuł sponsorowany

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły