Kupiłeś gamingowego laptopa? Nie zapomnij o antywirusie!

Kornel Grotkowski
Zakup gamingowego laptopa to powód do radości dla wielu osób. Możliwość zagrania na maksymalnych detalach w nowe tytuły jest czymś naprawdę ekscytującym. Decydując się na komputer do gier, powinieneś pomyśleć także o oprogramowaniu antywirusowym. Antywirus Windows 11 od G DATA to przykład softu, które gwarantuje maksymalną skuteczność działania. Sprawdź, dlaczego tak się dzieje!

Antywirus Windows 11 G Data — dlaczego jest wartościowy?

Antywirus Windows 11, który jest wgrany domyślnie do systemu operacyjnego to oczywiście Windows Defender. Panuje wiele mitów wskazujących na to, że w roku 2023 jest to całkowicie wystarczająca ochrona. Nie możemy się z tym zgodzić. Dlaczego? Przede wszystkim złośliwe oprogramowanie, które zagraża użytkownikom komputerów z najnowszym Windowsem jest tworzone w taki sposób, aby sprytnie omijało zabezpieczenia Defendera.

Twórcy wszelkiego rodzaju keyloggerów, trojanów oraz wirusów doskonale zdają sobie bowiem sprawę, że wielu posiadaczy komputerów korzysta wyłącznie z Windows Defender. W związku z tym raz stworzony wirus, który potrafi przedrzeć się przez akurat ten program antywirusowy, zadziała w ogromnej liczbie przypadków.

Kolejnym powodem, dla którego oprogramowanie od G DATA jest znacznie skuteczniejsze niż domyślnie wgrane w Windows, jest fakt, że antywirus Windows 11 G DATA doskonale współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami. Defender natomiast obejmuje swoim zasięgiem wyłącznie Microsoft Edge. Z Edge’a z kolei korzysta stosunkowo niewielka liczba użytkowników. Tym samym domyślnie wgrane do laptopa gamingowego oprogramowanie antywirusowe nie spełnia swojej funkcji.

Pamiętaj także o tym, że antywirus Windows 11 G DATA nie zamula działania urządzenia. Oznacza to, że bez problemu będziesz mógł pograć w najnowsze tytuły nawet wtedy, gdy w tle działa osłona. Nie musisz zatem przejmować się ani spadkami FPSów, ani też lagami.

Antywirus za darmo do laptopa gamingowego

Antywirus za darmo w wielu przypadkach nie jest przez nas polecany. Uważamy bowiem, że za solidne oprogramowanie antywirusowe trzeba zapłacić. Z drugiej strony rekomendujemy Ci antywirus za darmo w postaci próbnej wersji G DATA. Wersja testowa na 30 dni pozwala Ci w pełni zapoznać się z możliwościami programu i jednocześnie nie zapłacić za nią ani złotówki. W sytuacji, gdy będziesz zadowolony z kompleksowej ochrony wydajnego oprogramowania antywirusowego, możesz po 30 dniach wykupić licencję.

Podsumowując, gdy kupujesz gamingowego laptopa, powinieneś zainwestować także w solidny antywirus. Bezpieczeństwo w sieci powinno być priorytetem każdego gracza. Jeżeli zależy Ci zarówno na pełnej ochronie swoich danych, jak i na tym, aby komputer nie spowalniał w trakcie, gdy w tle działa osłona, warto zdecydować się na antywirus Windows 11 G DATA. Jego cena jest na szczęście atrakcyjna i spokojnie możesz dołączyć ją do kwoty, którą wydajesz na gamingowego laptopa. Powodzenia!

Materiał promocyjny.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły