Gra podobna do MSP – wypróbuj Stardoll i sprawdź inne tytuły podobne do MovieStarPlanet

Kornel Grotkowski
MovieStarPlanet to jeden z największych przebojów dziecięcej rozrywki elektronicznej. Z pozoru prosta gra mobilna da ci ogromne możliwości w zakresie rozwijania swojej postaci. Szukasz alternatywy? Gra podobna do MSP to chociażby Stardoll, ale nie tylko!
gry podobne do msp

Przedstawiamy artykuł, który jest owocem wspólnych działań z odmowa.pl

Dostępna bez ograniczeń wiekowych (PEGI 3) gra MovieStarPlanet jest międzynarodowym przebojem. Skierowana do dziewcząt oraz chłopców pozwala na wyjątkową zabawę. Tytuł dostępny jest na urządzenia mobilne, a jego obsługa jest banalnie prosta. Tytuł pozwoli ci na uwolnienie kreatywności – będziesz rozwijać swoją gwiazdę, ubierać ją, projektować pokój. Co jednak najważniejsze, aplikacja umożliwia na kontaktowanie się z przyjaciółmi i dzielenie się swoimi osiągnięciami. Jeśli jednak szukasz czegoś nowego, bo MovieStarPlanet znasz od deski do deski, znajdzie się gra podobna do MSP. I to nie jedna!

Stardoll – gra podobna do MSP, która spełni twoje oczekiwania!

Pamiętasz papierowe lalki do ubierania, które kilkanaście lat temu cieszyły się ogromną popularnością? W 2006 roku firma Stardoll AB zdecydowała się na przeniesienie tego pomysłu do internetu. Początki były trudne, a problemy spowodowane ówczesnymi ograniczeniami sprzętowymi zauważalne. Mimo wszystko twórcy nie porzucili swojego projektu i od lat regularnie go uzupełniają. Obecnie z ich gry – dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej – korzystają setki tysięcy dzieciaków z całego świata.

Ta gra podobna do MSP da ci sporo możliwości w zakresie kreowania wizerunku swojego awatara. Ubieranie jest tylko początkiem wielu wciągających mechanik, które dodawane były przez twórców w ostatnich latach. Na stronie Stardoll znajdziesz również kilka aplikacji mobilnych, które ciekawie uzupełniają rozgrywkę. Możesz zostać stylistką, aktorką, a także kreatorką mody. Ogranicza cię jedynie twoja wyobraźnia!

Lubisz MovieStarPlanet? Oto inne tytuły, które mogą cię zainteresować

Jeśli interesuje cię tworzenie wspaniałego wirtualnego świata, musisz jedynie chcieć kreować go dalej! Gry podobne do MSP stanowią obszerną listę tytułów, które oferują rozrywkę zbliżoną do tej znanej z MovieStarPlanet. Jako gracz będziesz mógł skupić się na projektowaniu ubrań, rozwoju swojej gwiazdy, ekspresyjnym wyrażaniu swojej twórczości, a nawet… pracy w cyrku.

Poniżej znajdziesz gry podobne do MovieStarPlanet, które powinny przypaść ci do gustu:

  • Momio – platforma społecznościowa przeznaczona dla użytkowników poniżej 18. roku życia. Pozwoli ci na spędzenie czasu ze znajomymi w miłej i bezpiecznej atmosferze;
  • Arena Mody – pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy fascynują się modą i chcieliby w przyszłości pracować w modelingu;
  • My Free Circus – tytuł dla miłośników cyrku i występujących w nim artystów. Będziesz nie tylko uczestniczył w pokazach, ale również dbał o zwierzęta i pracowników;
  • Nos Tale – prosta gra MMORPG osadzona w świecie mangi oraz anime. Znajdziesz w niej sporo nawiązań do MSP;
  • My Little Farmies – symulacja farmera to ogromne wyzwanie, którego warto podjąć się ze znajomymi.

Jak widzisz, Movie Star Planet to tylko początek wielkiej przygody, którą możesz mieć w świecie gier i aplikacji online. Napisz post w swoich mediach społecznościowych i poszukaj znajomych do wspólnej rozgrywki w jeden w wyżej wymienionych tytułów. Niektóre aplikacje będzie trzeba pobrać na telefon. Zanim to zrobisz, poproś o opinię rodzica. Choć są to bezpieczne gry, warto mieć pewność co do ich zawartości. Gra dla dzieci, a także gra przeglądarkowa nie zawsze musi być odpowiednio zabezpieczona, więc polegaj na zdaniu dorosłych!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły
gry o lekarzach

Ciekawe gry o lekarzach przeniosą nas w nowy świat.

Spore grono osób uwielbia grać w gry komputerowe. Korzystają z nich zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Na uznanie zasługują gry o lekarzach, które pozwolą się poczuć tak, jakbyśmy wykonywali ten zawód. To doskonała propozycja dla każdego, kto lubi medyczne tematy i chce oddać się rozrywce na wysokim poziomie. Czym cechują się takie gry? Dlaczego warto je wybrać? Jakie zalety mają gry online? O czym musimy wiedzieć?
Kornel Grotkowski
Czytaj więcej